Про компанію

У світі, де панує гонка товарообігу вже навіть не на рівні окремо взятих компаній, а цілих континентів, важливість оптимізації роботи і участі в цьому процесі профільного обладнання переоцінити неможливо. Одним з найбільш затребуваних і циклічних дій на будь-якому підприємстві, що займається виробництвом або реалізацією різних товарних груп, є навантаження. І якщо раніше логістичний процес на чолі з вантажними роботами займав левову частку витрат часу, то зараз цей процес і зовсім напівавтоматизованого на величезній кількості світових підприємств. За останні кілька десятків років з’явилося безліч моделей спеціалізованої вантажної техніки, завдяки якій зростання виробництва і реалізації товарів зріс в рази у всьому світі.

Компанія “Єврокару” є одним з визнаних лідерів по реалізації та сервісного обслуговування вантажної техніки китайського виробника TEU. Ми є офіційним дистриб’ютором компанії-виробника і представляємо інтереси бренду в нашій країні на ексклюзивних умовах. А це означає:

  • Швидкий доступ постпремьерних моделей у продажу
  • Эксклюзивні запчастини на весь модельний ряд прямо з заводу-виготовлювача
  • Унікальні цінові пропозиції за рахунок партнерської цінової квоти, закладеної для нашого регіону від виробника.

Найвища якість сервісного центру
Ми не просто пропонуємо якісну техніку від іменитого бренду, ми надаємо можливість придбати найбільш передові вилочні автонавантажувачі на ринку за неймовірно низькими цінами. Ряд найбільш популярних моделей TEU неодноразово вигравали звання кращої профільної техніки в останні кілька років. Компанія-виробник вкладає величезні кошти в розвиток власної продукції, що дає відчутні результати. Зростання продажів навантажувачів TEU по всьому світу є тому найкращим доказом. Крім високої затребуваності, техніка TEU є прекрасним показником надійності серед навантажувачів. Саме з цієї причини вони вимагають значно менших коштів на власне обслуговування.

ТОВ “Єврокару” є не тільки дилерським центром з продажу висококласної продукції від провідного виробника, але і представляє передовий сервісний центр по ремонту вантажної техніки. У нашому сервісному центрі ви зможете обслужити техніку як китайського, так і європейського виробництва. Щорічно ми відправляємо наших співробітників в ряд світових виробничих центрів профільної техніки для підвищення кваліфікації та проходження відповідної сертифікації для проведення відповідних ремонтних робіт. Крім усього іншого, наш сервісний центр має найбільш сучасним обладнанням для ремонту техніки. Все обладнання закуповується у визнаних світових лідерів з виробництва вузькопрофільних інструментів і володіє всіма супутніми сертифікатами якості та відповідності від виробників.

Також наша компанія здійснює продаж запчастин для автонавантажувачів та супутнього товару. Серед найбільш затребуваних позицій ви знайдете:

  • Тягові акумуляторні батареї для електричних навантажувачів, Електроштабелер, електричні візки, миття підлоги, ричтраки і т.д.
  • Шини і диски різних типорозмірів на вилочні й фронтальні навантажувачі
  • Гідравлічні і електричні візки, штабелери
  • Навісне обладнання на навантажувачі (в т.ч. рулонні і кіпові захоплення, копіювальні, а зсув вил, позиционер вил, Штовхувачі)
  • Запасні частини для різних марок навантажувачів, такі як Toyota, TCM, Nissan, Caterpillar, Mitsubishi, Komatsu, BT, Still, Daewoo, Heli, Clark, Jac, HC, Jungheinrich, Linde, Balkancar і т.д.
  •  

“Єврокару”

– це не просто місце, де можна вилочні навантажувачі купити або відремонтувати, це перш за все високий сервіс обслуговування, якість якого визначає постійну співпрацю між нами і багатьма постійними клієнтами. Наша філософія заходить далеко за грань простих відносин продавця з покупцем. Ми дорожимо кожним відвідувачем і з високим повагою ставимося до бажання наших клієнтів. У нас ви отримаєте не тільки гарантію високої якості всієї реалізованої продукції, але і знайдете нових друзів, які допоможуть визначитися з вибором і заощадять вам кошти.