Дизельний навантажувач TEU FD 18

Изображения

    Навантажувач дизельний 1.8 т є технікою, яка служить для завантаження і розвантаження, угруповання, транспортування на невеликі відстані різних вантажів. Дана модель навантажувача є однією з найпоширеніших на ринку. Завдяки відмінним показникам навантажувальних характеристик, радіусу розвороту, зручності експлуатації та ряду інших відповідних факторів TEU FD 18Т став яскравим представником як всього модельного ряду виробника, так і даного класу навантажувачів в цілому. TEU FD 18Т це навантажувач 2 тонни, ціна на який не перевищує вартість пропозиції конкурентних моделей класом нижче. Саме цінова політика, спільно з високою якістю реалізації техніки робить дану пропозицію одним з найпопулярніших на світовому ринку. Якщо врахувати ще й той факт, що в якості силового агрегату TEU використовують японські дизельні установки, то доцільність придбання даної моделі не викликає ніяких сумнівів.  Також наша компанія отримала сертифікат відповідності стандарту ISO9000. Ми постійно намагаємося оновлювати наші технології, для виробництва оптимального обладнання.

Изображения

    Навантажувач дизельний 1.8 т є технікою, яка служить для завантаження і розвантаження, угруповання, транспортування на невеликі відстані різних вантажів. Дана модель навантажувача є однією з найпоширеніших на ринку. Завдяки відмінним показникам навантажувальних характеристик, радіусу розвороту, зручності експлуатації та ряду інших відповідних факторів TEU FD 18Т став яскравим представником як всього модельного ряду виробника, так і даного класу навантажувачів в цілому.
    TEU FD 18Т це навантажувач 2 тонни, ціна на який не перевищує вартість пропозиції конкурентних моделей класом нижче. Саме цінова політика, спільно з високою якістю реалізації техніки робить дану пропозицію одним з найпопулярніших на світовому ринку. Якщо врахувати ще й той факт, що в якості силового агрегату TEU використовують японські дизельні установки, то доцільність придбання даної моделі не викликає ніяких сумнівів.
     Також наша компанія отримала сертифікат відповідності стандарту ISO9000. Ми постійно намагаємося оновлювати наші технології, для виробництва оптимального обладнання.

Технические характеристики

Производитель TEU
Модель FD18Т
Грузоподъемность кг 1750
Центр тяжести мм 500
Тип двигателя Дизельный
Тип шин Пневматические
Высота подъема мм 3000
Свободный ход мм 155
Размер вил мм 920×100×35
Угол наклона 6/12
Длина (без вил) мм 2275
Ширина мм 1070
Высота мачты (сложенная) мм 1995
Высота мачты (раскрытая) мм 4030
Высота по кабине мм 2060
Внешний радиус разворота мм 2070
Минимальный рабочий коридор (без груза) мм 2465
Масса погрузчика кг 2780
Передние шины 6.50-10-10PR
Задние шины 5.00-8-10PR
Колесная база мм 1425
Колея передняя мм 890
Колея задняя мм 900
Дорожный просвет мм 115
Тормозная система Рабочая Гидравлическая
Тормозная система Стояночная Механическая
Цена: 365 850,00 UAH