Дизельний навантажувач TEU FD 25

Изображения

    Дизельний навантажувач 2.5 т розроблений і вироблений для підйому і транспортування різних вантажів. Для зниження рівня вихлопів і рівня шуму, дана техніка використовується на відкритому повітрі, на складах і в тих місцях, де є обмеження до рівня вихлопного та шумового забруднення. Даний тип навантажувача виробником класифікується як малий (початковий) рівень, проте це явне применшення з боку керівництва азіатської компанії. Завдяки власним вантажним характеристикам, висоті підйому, радіусу розвороту і потужності японських двигунів, навантажувач дизельний навантажувач TEU FD 25Т є одним з найбільш затребуваних представників свого класу. Низька ціна техніки при високій якості виготовлення роблять цю пропозицію одним з найвигідніших в співвідношенні ціна / якість. Найчастіше навантажувачі TEU конкурують в одному ціновому сегменті тільки з іншими моделями навантажувачів TEU, а дана модель визнається виробником як одна з найбільш успішних в лінійці. Хоча б з цієї причини варто звернути свою увагу на TEU FD 25Т.  Наша компанія є високотехнологічним центром дослідження та розробок в індустрії виробництва підйомно-транспортного устаткування. Наша компанія отримала сертифікат РЄ і ISO9000.

Изображения

    Дизельний навантажувач 2.5 т розроблений і вироблений для підйому і транспортування різних вантажів. Для зниження рівня вихлопів і рівня шуму, дана техніка використовується на відкритому повітрі, на складах і в тих місцях, де є обмеження до рівня вихлопного та шумового забруднення. Даний тип навантажувача виробником класифікується як малий (початковий) рівень, проте це явне применшення з боку керівництва азіатської компанії. Завдяки власним вантажним характеристикам, висоті підйому, радіусу розвороту і потужності японських двигунів, навантажувач дизельний навантажувач TEU FD 25Т є одним з найбільш затребуваних представників свого класу.
    Низька ціна техніки при високій якості виготовлення роблять цю пропозицію одним з найвигідніших в співвідношенні ціна / якість. Найчастіше навантажувачі TEU конкурують в одному ціновому сегменті тільки з іншими моделями навантажувачів TEU, а дана модель визнається виробником як одна з найбільш успішних в лінійці. Хоча б з цієї причини варто звернути свою увагу на TEU FD 25Т.
     Наша компанія є високотехнологічним центром дослідження та розробок в індустрії виробництва підйомно-транспортного устаткування. Наша компанія отримала сертифікат РЄ і ISO9000.

Технические характеристики

Производитель TEU
Модель FD25Т
Грузоподъемность кг 2500
Центр тяжести мм 500
Тип двигателя Дизельный
Тип шин Пневматические
Высота подъема мм 3000
Свободный ход мм 155
Размер вил мм 1070×122×40
Угол наклона 6/12
Длина (без вил) мм 2530
Ширина мм 1150
Высота мачты (сложенная) мм 1995
Высота мачты (раскрытая) мм 4030
Высота по кабине мм 2120
Внешний радиус разворота мм 2170
Минимальный рабочий коридор (без груза) мм 2615
Масса погрузчика кг 3670
Передние шины 7.00-12-12PR
Задние шины 6.00-9-10PR
Колесная база мм 1600
Колея передняя мм 970
Колея задняя мм 970
Дорожный просвет мм 115
Тормозная система Рабочая Гидравлическая
Тормозная система Стояночная Механическая
Цена: 415 530,00 UAH