Дизельний навантажувач TEU FD 80

Изображения

    Дизельний вилочний автонавантажувач 8 т TEU з мотором Isuzu (Японія) відрізняється високою стабільністю і гнучкістю використання. Він зазвичай служить для підйому і перевезення вантажів поза приміщеннями. Сучасні моделі навантажувачів не буяє ніякими інноваційними рішеннями, в порівнянні з моделями 10 річної давності. Багато виробників створюють одні і ті ж концепти, які спрямовані на виконання одних і тих же завдань. Робиться це здебільшого для збереження вартості профільної техніки, проте компанія TEU змогла не просто створити нову модель вантажопідйомністю 8 тонн і інтегрувати в неї ряд інноваційних рішень, але і зберегти гранично низьку ціну на дизельний навантажувач. Основний упор під час розробки моделі був зроблений на зміцнення двосекційною щогли, комфорт робочого місця оператора і вдосконалення всіх систем навантажувача. В результаті ринок знайшов нового лідера в співвідношенні ціни і якості, який безперечно варто вашої уваги! Дизельний вилочний навантажувач 8 т оснащується двигунами DACHAI, YANMAR, MITSUBISHI і ISUZU з відмінною гідравлічною системою. Дане обладнання є економічним, потужним, безпечним, міцним і надійним.

Изображения

    Дизельний вилочний автонавантажувач 8 т TEU з мотором Isuzu (Японія) відрізняється високою стабільністю і гнучкістю використання. Він зазвичай служить для підйому і перевезення вантажів поза приміщеннями. Сучасні моделі навантажувачів не буяє ніякими інноваційними рішеннями, в порівнянні з моделями 10 річної давності. Багато виробників створюють одні і ті ж концепти, які спрямовані на виконання одних і тих же завдань. Робиться це здебільшого для збереження вартості профільної техніки, проте компанія TEU змогла не просто створити нову модель вантажопідйомністю 8 тонн і інтегрувати в неї ряд інноваційних рішень, але і зберегти гранично низьку ціну на дизельний навантажувач.
    Основний упор під час розробки моделі був зроблений на зміцнення двосекційною щогли, комфорт робочого місця оператора і вдосконалення всіх систем навантажувача. В результаті ринок знайшов нового лідера в співвідношенні ціни і якості, який безперечно варто вашої уваги! Дизельний вилочний навантажувач 8 т оснащується двигунами DACHAI, YANMAR, MITSUBISHI і ISUZU з відмінною гідравлічною системою. Дане обладнання є економічним, потужним, безпечним, міцним і надійним.

Технические характеристики

Производитель TEU
Модель FD80Т
Грузоподъемность кг 8000
Центр тяжести мм 600
Тип двигателя Дизельный
Тип шин Пневматические
Высота подъема мм 3000
Свободный ход мм 205
Размер вил мм 1220×170×75
Угол наклона 6/12
Длина (без вил) мм 3740
Ширина мм 1995
Высота мачты (сложенная) мм 2625
Высота мачты (раскрытая) мм 4420
Высота по кабине мм 2450
Внешний радиус разворота мм 3550
Минимальный рабочий коридор (без груза) мм 5770
Масса погрузчика кг 10450
Передние шины 8.25x15-14PR
Задние шины 8.25x15-14PR
Колесная база мм 2400
Колея передняя мм 1470
Колея задняя мм 1700
Дорожный просвет мм 230
Тормозная система Рабочая Гидравлическая
Тормозная система Стояночная Гидравлический
Цена: 1 359 990,00 UAH