Газ / бензин навантажувач TEU FG25Т LPG

Изображения

  Купити газ-бензин навантажувач 2,5 т

  Яскравий представник среднеценового сегмента профільних навантажувачів. Володіє відмінними характеристиками вантажопідйомності і працює з граничним вагою 2,5 тонни. Вилочна платформа може підняти корисний вантаж на висоту від 3000 до 6000 мм., Що є рекордним показником в даному ціновому сегменті. Говорячи про множинних переважних факторах даної моделі не можна не згадати про те, що при даному поєднанні ціни і якості на ринку немає інших представників. Грамотна цінова політика виробника та ретельний контроль складання продукції зробили газовий навантажувач TEU FG 25 справжнім бестселером на світовому ринку. Навантажувач працює під управлінням двигуна японського виробництва компанії Nissan, що гарантує довгий термін безперебійної служби техніки. Крім іншого, особлива увага при створенні даної моделі було приділено ходової частини і цілого ряду окремих комплектуючих. В результаті чого навантажувач володіє прекрасним радіусом розвороту і прекрасної маневреністю. TEU FG 25 це не просто відмінний варіант для будь-якого профільного підприємства, це гарантія високої якості за мінімальною ціною на ринку. Ідеальне рішення для вашого бізнесу! Ціна вказана з ПДВ

Изображения

  Купити газ-бензин навантажувач 2,5 т

  Яскравий представник среднеценового сегмента профільних навантажувачів. Володіє відмінними характеристиками вантажопідйомності і працює з граничним вагою 2,5 тонни. Вилочна платформа може підняти корисний вантаж на висоту від 3000 до 6000 мм., Що є рекордним показником в даному ціновому сегменті. Говорячи про множинних переважних факторах даної моделі не можна не згадати про те, що при даному поєднанні ціни і якості на ринку немає інших представників. Грамотна цінова політика виробника та ретельний контроль складання продукції зробили газовий навантажувач TEU FG 25 справжнім бестселером на світовому ринку.

  Навантажувач працює під управлінням двигуна японського виробництва компанії Nissan, що гарантує довгий термін безперебійної служби техніки. Крім іншого, особлива увага при створенні даної моделі було приділено ходової частини і цілого ряду окремих комплектуючих. В результаті чого навантажувач володіє прекрасним радіусом розвороту і прекрасної маневреністю. TEU FG 25 це не просто відмінний варіант для будь-якого профільного підприємства, це гарантія високої якості за мінімальною ціною на ринку. Ідеальне рішення для вашого бізнесу!
  Ціна вказана з ПДВ

Технические характеристики

Производитель TEU
Модель FG25Т LPG
Грузоподъемность кг 2500
Центр тяжести мм 500
Тип двигателя Газ/бензин
Тип шин Пневматические
Высота подъема мм 3000
Свободный ход мм 160
Размер вил мм 1070×122×40
Угол наклона 6/12
Длина (без вил) мм 2530
Ширина мм 1150
Высота мачты (сложенная) мм 1995
Высота мачты (раскрытая) мм 4030
Высота по кабине мм 2120
Внешний радиус разворота мм 2240
Минимальный рабочий коридор (без груза) мм 2690
Масса погрузчика кг 3580
Передние шины 7.00-12-12PR
Задние шины 6.00-9-10PR
Колесная база мм 1600
Колея передняя мм 970
Колея задняя мм 971
Дорожный просвет мм 115
Тормозная система Рабочая Гидравлическая
Тормозная система Стояночная Гидравлика
Цена: 551 070,00 UAH