Газ / бензин навантажувач TEU FG30Т LPG

Изображения

  Купити газ-бензин навантажувач 3 т

  Середньоціновому пропозицію від виробника високоякісних профільних навантажувачів. Дана модель є однією з найбільш затребуваних не тільки в модельному ряду виробника, а й на глобальному ринку. Результатом такої популярності є унікальне поєднання високої якості при низькій ціні. TEU FG 30 не просто є найбільш дешевим представником свого сегменту, він є вкрай якісним навіть за мірками моделей класом вище. Працює даний навантажувач на газу під управлінням двигунів японського виробництва від передових компанії. Крім відмінних ходових характеристик модель здатна піднімати вантаж масою до 3 тонн на висоту до 6 метрів, що є рекордним показником в даній ціновій категорії. Крім силових характеристик виробник значно допрацював місце оператора і поліпшив зручність користування органами управління. Дана модель не викликає ніякого дискомфорту для оператора навіть протягом тривалої зміни, що прекрасно позначається на продуктивності роботи не тільки окремого співробітника, але і всього вашого підприємства. Купуючи TEU FG 30 ви стаєте власником прекрасного помічника вашого бізнесу на майбутні довгі роки. Ціна вказана з ПДВ

Изображения

  Купити газ-бензин навантажувач 3 т

  Середньоціновому пропозицію від виробника високоякісних профільних навантажувачів. Дана модель є однією з найбільш затребуваних не тільки в модельному ряду виробника, а й на глобальному ринку. Результатом такої популярності є унікальне поєднання високої якості при низькій ціні. TEU FG 30 не просто є найбільш дешевим представником свого сегменту, він є вкрай якісним навіть за мірками моделей класом вище.
  Працює даний навантажувач на газу під управлінням двигунів японського виробництва від передових компанії. Крім відмінних ходових характеристик модель здатна піднімати вантаж масою до 3 тонн на висоту до 6 метрів, що є рекордним показником в даній ціновій категорії. Крім силових характеристик виробник значно допрацював місце оператора і поліпшив зручність користування органами управління. Дана модель не викликає ніякого дискомфорту для оператора навіть протягом тривалої зміни, що прекрасно позначається на продуктивності роботи не тільки окремого співробітника, але і всього вашого підприємства. Купуючи TEU FG 30 ви стаєте власником прекрасного помічника вашого бізнесу на майбутні довгі роки.
  Ціна вказана з ПДВ

Технические характеристики

Производитель TEU
Модель FG30Т LPG
Грузоподъемность кг 3000
Центр тяжести мм 500
Тип двигателя Газ/бензин
Тип шин Пневматические
Высота подъема мм 3000
Свободный ход мм 150
Размер вил мм 1070×125×45
Угол наклона 6/12
Длина (без вил) мм 2705
Ширина мм 1225
Высота мачты (сложенная) мм 2075
Высота мачты (раскрытая) мм 4250
Высота по кабине мм 2140
Внешний радиус разворота мм 2445
Минимальный рабочий коридор (без груза) мм 2925
Масса погрузчика кг 4300
Передние шины 28×9-15-12PR
Задние шины 6.50-10-10PR
Колесная база мм 1700
Колея передняя мм 1000
Колея задняя мм 970
Дорожный просвет мм 135
Тормозная система Рабочая Гидравлическая
Тормозная система Стояночная Гидравлика
Цена: 588 870,00 UAH