Газ / бензин навантажувач TEU FG35Т LPG

Изображения

  Купити газ-бензин навантажувач 3.5 т

  Дана модель чудово зарекомендувала себе в абсолютно різних сферах застосувань. Будучи навантажувачем працюють з підвищеною вагою модель TEU FG 35 показує прекрасні характеристики, які недосяжні конкурентним пропозицій в тому ж ціновому сегменті. Володіючи в якості сердець двома двигунами японського виробництва навантажувач може піднімати вантаж вагою до 3500 кг на висоту до 6 метрів. Крім силових характеристик модель оснащена комфортним робочим місцем для оператора і дозволяє працювати протягом цілої зміни без заподіяння будь-якого дискомфорту. При створенні TEU FG 35 виробник врахував множинні вимоги споживачів і поліпшив ряд комплектуючих зі складу ходової частини. Тепер модель володіє прекрасним радіусом розвороту і здатна маневрувати в умовах обмежених площ. На додаток до всього, виробник подбав про цілу низку приємних нововведень, які безумовно порадують кожного клієнта. Газові навантажувачі купити можна в необмеженій кількості магазинів по всьому світу, але тільки ми пропонуємо найбільш оптимальні ціни в країні. Для оптових покупців працює система фінансового партнерства. Ціна вказана з ПДВ

Изображения

  Купити газ-бензин навантажувач 3.5 т

  Дана модель чудово зарекомендувала себе в абсолютно різних сферах застосувань. Будучи навантажувачем працюють з підвищеною вагою модель TEU FG 35 показує прекрасні характеристики, які недосяжні конкурентним пропозицій в тому ж ціновому сегменті. Володіючи в якості сердець двома двигунами японського виробництва навантажувач може піднімати вантаж вагою до 3500 кг на висоту до 6 метрів. Крім силових характеристик модель оснащена комфортним робочим місцем для оператора і дозволяє працювати протягом цілої зміни без заподіяння будь-якого дискомфорту.
  При створенні TEU FG 35 виробник врахував множинні вимоги споживачів і поліпшив ряд комплектуючих зі складу ходової частини. Тепер модель володіє прекрасним радіусом розвороту і здатна маневрувати в умовах обмежених площ. На додаток до всього, виробник подбав про цілу низку приємних нововведень, які безумовно порадують кожного клієнта. Газові навантажувачі купити можна в необмеженій кількості магазинів по всьому світу, але тільки ми пропонуємо найбільш оптимальні ціни в країні. Для оптових покупців працює система фінансового партнерства.
  Ціна вказана з ПДВ

Технические характеристики

Производитель TEU
Модель FG35Т LPG
Грузоподъемность кг 3500
Центр тяжести мм 500
Тип двигателя Газ/бензин
Тип шин Пневматические
Высота подъема мм 3000
Свободный ход мм 150
Размер вил мм 1070×125×50
Угол наклона 6/12
Длина (без вил) мм 2760
Ширина мм 1285
Высота мачты (сложенная) мм 2075
Высота мачты (раскрытая) мм 4250
Высота по кабине мм 2140
Внешний радиус разворота мм 2495
Минимальный рабочий коридор (без груза) мм 2975
Масса погрузчика кг 4700
Передние шины 28×9-15-12PR
Задние шины 6.50-10-10PR
Колесная база мм 1700
Колея передняя мм 1060
Колея задняя мм 970
Дорожный просвет мм 135
Тормозная система Рабочая Гидравлическая
Тормозная система Стояночная Гидравлика
Цена: 605 880,00 UAH