Газ / бензин навантажувач TEU FG40Т LPG

Изображения

  >

  Купити газ-бензин навантажувач 4 т

  Старша модель в серії навантажувачів газ / бензинових двигунів виробника. Будучи своєрідним флагманом компанії інженери при створенні даної моделі доклали максимум зусиль і показали все, на що здатні сучасні технології. В результаті щільної роботи навантажувач отримав ряд вдалих інноваційних рішень і став справжнім бестселером на глобальному ринку. Управляється TEU FG 40 за допомогою двох двигунів японського виробництва, які гарантують високу якість і довговічність даної пропозиції. Навантажувач вилковий газовий піднімає вантажі вагою до 4 тонн на висоту до 6 метрів, що є відмінним показником в класі. Якщо говорити про конкурентів зі схожими характеристиками, але мова йде про більш високому ціновому діапазоні. За даний цінник модель є ексклюзивною пропозицією на ринку. TEU FG 40 це не просто унікальне поєднання низької ціни і високої якості, це незмінний помічник вашого бізнесу на довгі роки. За останні роки виробник впровадив на ринок ряд нових моделей в яких використовував інноваційні рішення. Все це дозволило компанії TEU вийти на світовий рівень і зайняти одне з передових місць на глобальному ринку. Ціна вказана з ПДВ

Изображения

  >

  Купити газ-бензин навантажувач 4 т

  Старша модель в серії навантажувачів газ / бензинових двигунів виробника. Будучи своєрідним флагманом компанії інженери при створенні даної моделі доклали максимум зусиль і показали все, на що здатні сучасні технології. В результаті щільної роботи навантажувач отримав ряд вдалих інноваційних рішень і став справжнім бестселером на глобальному ринку.
  Управляється TEU FG 40 за допомогою двох двигунів японського виробництва, які гарантують високу якість і довговічність даної пропозиції. Навантажувач вилковий газовий піднімає вантажі вагою до 4 тонн на висоту до 6 метрів, що є відмінним показником в класі. Якщо говорити про конкурентів зі схожими характеристиками, але мова йде про більш високому ціновому діапазоні. За даний цінник модель є ексклюзивною пропозицією на ринку. TEU FG 40 це не просто унікальне поєднання низької ціни і високої якості, це незмінний помічник вашого бізнесу на довгі роки.

  За останні роки виробник впровадив на ринок ряд нових моделей в яких використовував інноваційні рішення. Все це дозволило компанії TEU вийти на світовий рівень і зайняти одне з передових місць на глобальному ринку.

  Ціна вказана з ПДВ

Технические характеристики

Производитель TEU
Модель FG40Т LPG
Грузоподъемность кг 4000
Центр тяжести мм 500
Тип двигателя Газ/бензин
Тип шин Пневматические
Высота подъема мм 3000
Свободный ход мм 150
Размер вил мм 1070×150×50
Угол наклона 6/12
Длина (без вил) мм 2870
Ширина мм 1365
Высота мачты (сложенная) мм 2150
Высота мачты (раскрытая) мм 4250
Высота по кабине мм 2140
Внешний радиус разворота мм 2530
Минимальный рабочий коридор (без груза) мм 2940
Масса погрузчика кг 5050
Передние шины 250-15-16PR
Задние шины 6.50-10-10PR
Колесная база мм 1800
Колея передняя мм 1120
Колея задняя мм 970
Дорожный просвет мм 135
Тормозная система Рабочая Гидравлическая
Тормозная система Стояночная Гидравлика
Цена: 664 780,00 UAH