Чотириколісні вилковий електро автонавантажувач TEU FB18

Изображения

    Купити електро автонавантажувач TEU FB18 т

    Даний варіант є прекрасним рішенням для середнього та великого бізнесу на довгі роки. При створенні TEU FB18 виробник врахував ряд обов'язкових вимог від численних користувачів і врахував помилки конкурентних виробників. В результаті щільної і тривалої роботи світло побачив TEU FB18 який в короткий проміжок часу встиг стати справжнім бестселером на ринку профільної вантажної техніки. Будучи середньо ціновою пропозицією навантажувач електро успішно конкурував з більш дорогими представниками з абсолютно іншого класу. При високих показниках прохідності і маневреності ніхто з конкурентів не зміг запропонувати ринку аналогічна пропозиція в тому ж ціновому діапазоні. Завдяки двосекційною щоглі без збільшеного ходу і гідравлічної захисту від перевантажень нового покоління, TEU FB18 досить швидко завоював купівельний гаманець і народну любов від представників бізнесу. Дана модель піднімає великогабаритні вантажі вагою до 1800 кг на висоту 3 метрів, ніж встановлює черговий рекорд серед пропозицій за ту ж ціну і з подібною комплектацією. Купуючи дану модель ви не просто знаходите надійного помічника на довгі роки, а й отримуєте гарантію спокою від надійного бренда.Цена вказана з ПДВ.

Изображения

    Купити електро автонавантажувач TEU FB18 т

    Даний варіант є прекрасним рішенням для середнього та великого бізнесу на довгі роки. При створенні TEU FB18 виробник врахував ряд обов’язкових вимог від численних користувачів і врахував помилки конкурентних виробників. В результаті щільної і тривалої роботи світло побачив TEU FB18 який в короткий проміжок часу встиг стати справжнім бестселером на ринку профільної вантажної техніки. Будучи середньо ціновою пропозицією навантажувач електро успішно конкурував з більш дорогими представниками з абсолютно іншого класу. При високих показниках прохідності і маневреності ніхто з конкурентів не зміг запропонувати ринку аналогічна пропозиція в тому ж ціновому діапазоні.

    Завдяки двосекційною щоглі без збільшеного ходу і гідравлічної захисту від перевантажень нового покоління, TEU FB18 досить швидко завоював купівельний гаманець і народну любов від представників бізнесу. Дана модель піднімає великогабаритні вантажі вагою до 1800 кг на висоту 3 метрів, ніж встановлює черговий рекорд серед пропозицій за ту ж ціну і з подібною комплектацією. Купуючи дану модель ви не просто знаходите надійного помічника на довгі роки, а й отримуєте гарантію спокою від надійного бренда.Цена вказана з ПДВ.

Технические характеристики

Производитель TEU
Модель TEU FB18
Грузоподъемность кг 1750
Центр тяжести мм 500
Тип двигателя Электрический
Тип шин Пневматические
Высота подъема мм 3000
Свободный ход мм 155
Размер вил мм 920×100×35
Угол наклона 6/12
Длина (без вил) мм 1990
Ширина мм 1070
Высота мачты (сложенная) мм 1995
Высота мачты (раскрытая) мм 4030
Высота по кабине мм 2100
Внешний радиус разворота мм 1780
Минимальный рабочий коридор (без груза) мм 2155
Масса погрузчика кг 2860
Передние шины 6.00-9-10-10PR
Задние шины 16×6-8-10PR
Колесная база мм 1250
Колея передняя мм 910
Колея задняя мм 900
Дорожный просвет мм 105
Тормозная система Рабочая Гидравлическая
Тормозная система Стояночная Механическая
Цена: 535 410,00 UAH