Чотириколісні вилковий електро автонавантажувач TEU FB40

Изображения

  Купити електро автонавантажувач TEU FB40 т

  Компанія TEU виробляє електричні вилочні навантажувачі. Електричні навантажувачі, що живляться від акумулятора, підходять для приміщень з високими стандартами чистоти і гігієни, в тому числі для закритих приміщень і складів. При всіх своїх значних характеристиках і зовнішніх даних TEU FB40 є одним зі справжніх рекордсменів по радіусу розвороту в даному класі. З огляду на той факт, що за останні роки розмірність рядів на складських приміщеннях починає незмінно звужуватися, це конкурентна перевага для цілого ряду клієнтів по всьому світу стає дійсно вагомим аргументом, адже другим найпопулярнішим питанням після "скільки коштує електронавантажувач" є "скільки років він пропрацює на мій бізнес". З огляду на всі ці фактори TEU FB40 стає для багатьох компаній справжнім одкровенням і універсальним інструментом. Крім іншого модель володіє ще цілим рядом вдалих інженерних рішень, серед яких підвищена автономність роботи навантажувача від одного заряду акумулятора і поліпшені характеристики вантажопідйомності. До слова, модель оперує великогабаритними вантажами на висоті 3 метри і вагою до 4000 кг., Що є одним з рекордних показників в даному ціновому сегменті. Говорячи про вартість моделі хочеться підкреслити той факт, що даний навантажувач не має конкурентів серед множинних виробників за аналогічну ціну, а це є ключовим фактором успіху моделі на глобальному ринку.  Ціна вказана з ПДВ

Изображения

  Купити електро автонавантажувач TEU FB40 т

  Компанія TEU виробляє електричні вилочні навантажувачі. Електричні навантажувачі, що живляться від акумулятора, підходять для приміщень з високими стандартами чистоти і гігієни, в тому числі для закритих приміщень і складів. При всіх своїх значних характеристиках і зовнішніх даних TEU FB40 є одним зі справжніх рекордсменів по радіусу розвороту в даному класі. З огляду на той факт, що за останні роки розмірність рядів на складських приміщеннях починає незмінно звужуватися, це конкурентна перевага для цілого ряду клієнтів по всьому світу стає дійсно вагомим аргументом, адже другим найпопулярнішим питанням після “скільки коштує електронавантажувач” є “скільки років він пропрацює на мій бізнес”. З огляду на всі ці фактори TEU FB40 стає для багатьох компаній справжнім одкровенням і універсальним інструментом.

  Крім іншого модель володіє ще цілим рядом вдалих інженерних рішень, серед яких підвищена автономність роботи навантажувача від одного заряду акумулятора і поліпшені характеристики вантажопідйомності. До слова, модель оперує великогабаритними вантажами на висоті 3 метри і вагою до 4000 кг., Що є одним з рекордних показників в даному ціновому сегменті. Говорячи про вартість моделі хочеться підкреслити той факт, що даний навантажувач не має конкурентів серед множинних виробників за аналогічну ціну, а це є ключовим фактором успіху моделі на глобальному ринку.
   Ціна вказана з ПДВ

Технические характеристики

Производитель TEU
Модель TEU FB40
Грузоподъемность кг 4000
Центр тяжести мм 500
Тип двигателя Электрический
Тип шин Пневматические
Высота подъема мм 3000
Свободный ход мм 165
Размер вил мм 1070×150×50
Угол наклона 6/12
Длина (без вил) мм 2775
Ширина мм 1380
Высота мачты (сложенная) мм 2150
Высота мачты (раскрытая) мм 4250
Высота по кабине мм 2425
Внешний радиус разворота мм 2500
Минимальный рабочий коридор (без груза) мм 2985
Масса погрузчика кг 5400
Передние шины 250-15-16PR
Задние шины 18×7-8-14PR
Колесная база мм 1800
Колея передняя мм 1140
Колея задняя мм 950
Дорожный просвет мм 140
Тормозная система Рабочая Гидравлическая
Тормозная система Стояночная Механическая
Цена: 860 220,00 UAH