Навантажувачі TEU купити зі складу в Україні

Навантажувач TEU
У наш час досить складно собі уявити будь-яка поважає себе виробництво без напівавтоматизованих процесів. Справа тут зовсім не в проходженні трендам “… у конкурентів є, значить і нам потрібно!”, А в тому, що люди навчилися рахувати і оптимізувати витрати. З появою певних технологій світ змінився і вже ніколи не буде колишнім. І якщо ще якихось 50 років тому менеджери різних підприємств не зовсім розуміли сенс закупівлі складської техніки, оскільки завжди можна було найняти пару міцних рук, то сьогодні це питання просто не обговорюється. Хороша вантажна техніка це не просто зручно, але ще і швидко, практично, а витрати на її придбання з часом себе окуповують з лишком.
З моменту усвідомлення цього факту в світ прийшов і високий попит на профільну техніку. Спочатку лідерами виробництва дизельних навантажувачів на себе взяли американські і японські виробники. Їх техніка вважалася еталоном якості і довговічності. Єдиними її мінусами була гранично висока вартість. Однак через брак більш дешевих аналогів про факт дорожнечі люди зрозуміли вже після появи нових конкурентів.

Філософія переможців

дним з представників вантажної техніки нового покоління стала китайська компанія TEU. З моменту свого заснування керівництво виробників з-під неба відразу визначило вектор напрямку. Червоної філософської ниткою через усі виробництво техніки TEU йшла фраза: “ми повинні зробити довговічну техніку за мінімально можливу ціну” і треба відзначити – стратегія стала переможною.
За останні 10 років китайський навантажувач завоював масу нагород в різних конкурсах і став одним з передових світових виробників профільної техніки. Головними конкурентними факторами техніки з логотипом TEU стали:

 • Неймовірна надійність;
 • Прості умови обслуговування;
 • Простота експлуатації і високий рівень комфорту оператора;
 • Довговічність терміну експлуатації;
 • Низька вартість.
 • zavod
 • zavod
 • zavod
 • zavod
 • zavod
 • zavod
І якщо з останнім пунктом все гранично ясно і прозоро, то як же керівництво компанії змогло домогтися таких високих показників при такій низькій ціні?
Кращу якість в низькому ціновому діапазоні
Одним з головних доленосних рішень керівництва китайської компанії стало використання ряду найважливіших комплектуючих від японських і європейських виробників. Для того, щоб налагодити власне виробництво деяких деталей, потрібні значні інвестиційні вливання в виробничі потужності. Це незмінно посунули б ціновий діапазон реалізованої техніки вгору. Вкрай мудрим і в той же час простим рішенням було закупити комплектуючі у світових лідерів і вбити таким чином кількох зайців:
 • Вилковий електронавантажувач отримав перевірені часом деталі від іменитих виробників;
 • За допомогою такого рішення вартість сучасних моделей залишилася гранично низькою;
 • Ступінь довіри від нових клієнтів значно піднялася з урахуванням комплектуючих від набагато більш дорогих аналогів.

Гарантія високої якості

Сьогоднішня техніка TEU є гарантію високої якості і маси цікавих конструктивних рішень від інженерів. Сучасний навантажувач TEU це: красиво, зручно, комфортно, надійно і обов’язково до придбання на будь-який локації, що вимагає відповідних навантажувальних робіт.
Наша компанія пропонує багатий вибір сучасних моделей TEU, які відрізняються прекрасною плавністю ходу для оператора, мінімальним діапазоном розвороту і високими характеристиками вантажопідйомності. Залишилися питання? Зв’яжіться з нашим відділом продажів і ми допоможемо вам вибрати кращу техніку, яка ідеально підійде вашому бізнесу!

На главную