Взяти навантажувач в лізинг – це оптимальне фінансове рішення для організацій і підприємців, для яких завтрашній день починається сьогодні і для яких розвиток бізнесу – це пріоритетне завдання.
За допомогою програми лізингу навантажувачів Ви можете вже сьогодні забезпечити свій бізнес сучасної і якісної складської технікою на доступних умовах!
Лізинг – швидке і доступне кожному підприємству фінансове рішення для розширення і оновлення парку вантажної техніки!
З моменту появи вантажної техніки промисловий потенціал всієї планети значним чином набрав обертів. Вся справа в прискорених логістичних здібностях здебільшого виробничих світових підприємств. І, здавалося б – все вкрай просто, доступно і зрозуміло: варто лише купити навантажувач і ваш бізнес почне серйозно нарощувати обороти. Але в сучасному світі не все настільки однозначно і часом придбання вантажної техніки може виявитися непідйомною статтею витрат в поточний момент, особливо з огляду на високу вартість кожної окремої товарної одиниці.

Навіть з огляду на той факт, що компанія “Єврокару” займається продажем профільної вантажної техніки на правах партнерських угод з виробником і має привілейоване право на встановлення дилерської ціни, яка є нижчою за ринкову, вартість техніки все одно залишається недосяжною для багатьох представників малого та середнього бізнесу. У таких випадках на допомогу приходять фінансові програми від спеціалізованих компаній і самим логічним, простим і доступним способом придбати навантажувач є лізинг.

У кого купувати техніку в лізинг?
Для розрахунку вартості і розробки стратегії до дій, вам слід визначитися з моделлю і кількістю придбаної техніки. Після формування приватної пропозиції компанія надає програму лізингу створює для вас індивідуальні умови за якими вам буде надана можливість придбання нашої вантажної техніки. Хочеться акцентувати увагу на тому, що кожен індивідуальний випадок, як і кожен клієнт отримують індивідуальні умови фінансового співробітництва, які залежать від багатьох факторів. В кінцевому підсумку ви отримаєте найбільш оптимальне рішення, яке влаштує в першу чергу саме вас!

У питаннях надання фінансових послуг і розробки програми Лізингу ми співпрацюємо з компанією ULF Finance. При виборі фінансового партнера ми керувалися двома головними принципами: 1) пріоритет інтересів клієнта, 2) лояльні і найбільш оптимальні умови на ринку. Крім іншого, надійність компанії ULF Finance говорить про високий професіоналізм і гарантує високий рівень обслуговування для кожного нашого клієнта, що для нас є головним фактором партнерських угод. За останні 7 років компанія профінансувала кілька тисяч клієнтів і домоглася відсотка конверсії від первинного звернення до переходу в ранг постійного клієнта на позначці 45% +, що є одним з рекордних показників серед компаній даного сегмента. Серед усіх компаній України працюють з професійною технікою особливої ​​спрямованості саме ULF Finance надають найбільш оптимальні умови для будь-яких клієнтів.

Купити навантажувач в лізинг це не просто модно, а й вигідно?
Питання про доцільність придбання вантажної техніки в лізинг це вже не актуальне питання. Якщо ще зовсім недавно багато компаній, які потребують профільної техніці намагалися розрахувати вигоду від такої пропозиції і сумнівалися в своєму рішенні, то зараз сумнівів ні у кого не виникає – будь-яка професійна техніка працює в повному обсязі необхідних умов окупається досить швидко. А з огляду на той факт, що ми продаємо техніку виняткової якості і реалізуємо відмінні моделі, які отримали масу нагород в різних номінаціях, нескладно підрахувати, що термін експлуатації навантажувача значно перевершує термін його окупності незалежно від форми його придбання. Навіть якщо у вашій компанії є відповідна стаття витрат і можливість купити навантажувач без сторонньої допомоги, існує висока рентабельність варіанту придбання цієї техніки в лізинг, а решту коштів пустити на розвиток бізнесу в іншому напрямку.

Звичайно, це не обов’язкова схема придбання нашої техніки, але вкрай рекомендована. За подібних умов вже сьогодні працює маса компаній різної спрямованості в нашій країні і за її межами. Хто знає, можливо серед списку даних компаній є і ваші прямі конкуренти. В такому випадку вам особливо не варто зволікати і сумніватися в доцільності оптимальних фінансових умовах придбання нашої продукції.
Трохи сухих фактів!
Велика частина світових компаній, які на сьогоднішній день активно розвиваються в напрямку логістики власної продукції починали розвиток бізнесу саме з лізингових програм від провідних світових фінансових установ. Термін зростання оборотів продажів вашого бізнесу зменшується в кілька разів з розвитком автопарку і наявності в ньому вантажної техніки. Формулу зменшення терміну достатньо легко розрахувати. Просто зробіть порівняльні тимчасові виміри вашого вантажопотоку без вантажної техніки і з її використанням. Потім різницю в часі помножте на всю кількість товару, яке ви зможете “обробляти” при наявності відповідної техніки. В умовах такої реальності навіть без калькулятора стає очевидним досить простий факт – купити навантажувач в лізинг це синонім виразу “заробити на порожньому місці”. Поки ваші конкуренти мучаться в спробах придумати слушну спосіб збільшити продажі, ви маєте унікальний шанс не просто поліпшити власні позиції шляхом збільшення обсягів продажів на ринку, але і витіснити звідти ваших прямих конкурентів.

Залишилися питання? Зв’яжіться з нашим відділом продажів! Ми з інтересом вислухаємо вашу задачу і допоможемо вам скласти ідеальний план подальших дій. У партнерську угоду на підставі програми лізингу можуть бути внесені множинні умови від обслуговування придбаної техніки, до додаткових послуг різної спрямованості. Всі умови обсуждаеми, коректовувані і індивідуальні. Наш головний пріоритет – ваше фінансове благополуччя і саме з цієї причини ми з максимальною відповідальністю і увагою підходимо до обслуговування кожного клієнта!

На главную