Олександр
ФОП Печера, г. Берегово Закарпатская обл

В прошлому році компанія «Єврокара» доставила нам електричний рітчтрак (модель FRB15.). Техніка дуже надійна і проста в експлуатації – ідеальне рішення для складу. Сервіс компанії на вищому рівні!!!

Станков Пётр Афанасьевич
Тех. директор ООО «Солди и Ко»

У 2014 р компанія Єврокара поставила нам два навантажувачів навантажувача TEU FG15T і один TEU FG20T
Термін поставки був значно швидше, ніж обіцяли, всього 55 днів, при цьому компанія Єврокара викупила у нас старі навантажувачі, які ми просто втомилися постійно ремонтувати.
Ось уже два роки наша компанія працює на навантажувачах TEU і за цей час вони нас жодного разу не підвели, якісна збірка і Японські комплектуючі роблять навантажувачі TEU дуже надійними, ми дуже задоволені.
Сервісна бригада компанії Єврокару приїжджає на наступний день після подачі нами заявки для проведення Гарантійного технічного обслуговування.
Велике спасибі Ген. Директору ТОВ «Єврокара» Урбанович Миколі Володимировичу і всій команді.
Благополуччя, розвитку і процвітання вашої компанії.

Алексей
Директор

Заказали 2 погрузчика для работы на складе. Качественно подобрали комплектацию вилочного погрузчика специально под наши потребности. Будет работать и дальше. Очень довольны качеством и работой Еврокара.

Артур Завидло
Менеджер отдела закупок

Компания “Еврокара” предоставила прекрасный вилочный погрузчик TEU , высокий профессионализм менеджера по продажам Андрея , позволил нам купить именно, то что нам нужно. Спасибо за вашу работу. Будем сотрудничать и дальше.