Питання та відповіді

На скільки років розрахована тягова акумуляторна батарея електронавантажувача?

Тягові акумуляторні батареї навантажувачів TEU розраховані на 2000 циклів заряду / розряду, що відповідає 6-7 рокам експлуатації при роботі в одну зміну 8 годин.

Міняєте Ви старий навантажувач на новий?

Менеджер і сервісний фахівець нашої компанії виїжджає на огляд Вашої техніки, на підставі огляду та дефектації техніки проводитися оцінка. Після оплати покупцем нової техніки, наша компанія викуповує стару техніку за оціночною вартістю, що в обов’язковому порядку прописується в договорі купівлі-продажу.

Як отримати пропозицію і ціну на Ваш товар?

Ви можете зателефонувати по телефону, отримати комерційну пропозицію або узгодити зустріч, а також залишити заявку в розділі “Запит” або написати нам на електронну адресу eurocara@hotmail.com

Як Ви підтримуєте сервісне і гарантійне обслуговування в регіонах України?

Наша компанія має мережу партнерських сертифікованих сервісних служб у всіх регіонах України. Прямий телефон сервісної служби (096) 0-208-208.

Як проводиться поставка товару?

Поставка товару здійснюється транспортною компанією Zamler, при цьому весь товар страхується.

Ваша компанія поставляє вилочні автонавантажувачі у вибухонебезпечному виконанні?

Завод виробник марки TEU привертає сертифіковану міжнародну компанію для підготовки ПОГРУЗЧІУ для роботи у вибухонебезпечному середовищі, для того що б дізнатися вартість автонавантажувача у вибухонебезпечному виконанні клієнтові потрібно заповнити анкету міжнародного зразка, яку ви можете отримати звернувшись до компанії ТОВ “Єврокару”.

Якщо немає бажаного автонавантажувача в наявності на складі, який термін поставки?

Термін поставки вилочного навантажувача TEU становить 50-60 календарних днів, після підтвердження покупцем про придбання.

Яка гарантія на вилочні навантажувачі TEU?

Виробник навантажувачів TEU компанія Anhui Teu Forklift Truck Co.LTD надає гарантію на свою продукцію 24 місяці або 2000 мотогодин що настане раніше. Гарантія зберігається за умови гарантійного обслуговування нашою компанією

Як підібрати тягову акумуляторну батарею на електронавантажувач, штабелер, ричтрак?

Підбір тягової акумуляторної батареї здійснюється за паспортом і серійним номером техніки, або по ємності, вольтажу і розмірами короба тягової батареї.