Навантажувачі TEU в Європі

Навантажувачі TEU в Європі

Динамічний розвиток глобального ринку вантажної техніки довелося на кінець 20 століття. Саме тоді на світовій арені стали з’являтися нові бренди, які задали тон загальної тенденції. Одним з таких гравців стала китайська компанія TEU, яка поєднала в собі цілий ряд особливостей, що сподобалися широкому колу споживачів.

Головними інгредієнтами в насиченому рецепті успіху компанії стали:

Приділення уваги дрібницям;
високий контроль якості при складанні продукції;
великий модельний ряд навантажувачів;
приємний і пророблений дизайн;
використання двигунів японського виробництва.

На кожному з перерахованих пунктів варто зупинитися докладніше для того, щоб зрозуміти чому TEU за неповних 10 років став справжнім лідером власного сегмента.

Дрібниці вирішують все!
До появи навантажувачів TEU мало хто з виробників задавався питаннями комфортності оператора і керованості спецтехніки. Це не просто не був пріоритет у численних іменитих виробників, компанії – конкуренти не ставили взагалі перед собою мети створити щось комфортне в такому специфічному сегменті. Саме TEU стали одні з перших проголошувати політику зручності оператора, що значним чином повинно було позначитися на якості роботи. Пізніше кілька незалежних наукових груп ці здогадки підтвердили за допомогою ряду досліджень і практика впровадження комфортних умов управління стала швидко поширюватися серед інших виробників.

Крім іншого, на окрему згадку варто грамотний розподіл вузлових деталей і інших елементів. Сучасні навантажувачі TEU це не просто якісна техніка, це добре скомпонована якісна техніка, яка значним чином полегшує як умови власної експлуатації, так і умови профілактичного обслуговування.

Найвищий контроль якості
Для китайського виробника питання якості власної продукції є чи не найболючішим і важливим. В умовах тотальної недовіри з боку споживачів до китайських товарів на зорі 20 століття, вкрай важливо було переконати весь світ у тому, що вилочні навантажувачі TEU це новий гравець серед найнадійніших брендів. Саме керівництво бренду запросило величезна кількість локальних інспекторів за якістю, кожен з яких відповідав за окрему ділянку складального цеху.

Таким чином, світ отримав довгоочікуваний бренд, який підкорив серця, розум і гаманці величезної кількості споживачів по всій планеті.

навантажувачі TEU

це окрема наука по якісній зборці, кращі матеріали виконання і двухфакторная перевірка кожної окремої товарної одиниці. Якщо на конвеєрі попадається модель, яка не проходить попередню сертифікацію та випробування, то вся партія проходить додатковий етап контролю якості.

Широка гамма моделей
На сьогоднішній день бренд TEU представлений з більш 25 різних моделей навантажувачів, які діляться на три основні категорії: дизельні, бензинові та електричні. Така широка гама моделей представлена ​​для зручності вибору клієнтами. Велика частина профільних навантажувачів використовується в однаковому інтервалі ваги, що піднімається. Таким чином, зовсім не обов’язково переплачувати за модель, яка має значно більший потенціал, ніж того вимагає ситуація. А вартість цього додаткового потенціалу відчутно висока. Виходячи з цієї політики, компанія TEU підготувала кожної купівельної групі по актуальному пропозицією, що значним чином збільшило клієнтську базу у китайського бренду.

Промисловий дизайн? Чому б і ні!
Коли мова заходить про оформленні профільних інструментів і спецтехніки, багато хто стверджує, що ці товарні групи не потребують дизайнерських вишукуваннях. По-перше, це зовсім не обов’язково і вилочні навантажувачі без роботи іменитих дизайнерів будуть прекрасно функціонувати, а по-друге, послуги дизайнерського бюро позначаються на формуванні бюджету, що позначається на кінцевій вартості продукту. Але якщо згадати про те, що вилочні навантажувачі TEU в Україні, як і в усьому світі, є чи не найкращим співвідношенням високої якості при мінімальній вартості, то актуальність цього питання відпадає сама по собі.

японські партнери
Один з пунктів успішності бренду полягає в партнерську угоду TEU з рядом передових виробників двигунів внутрішнього згоряння. Китайська компанія вирішила не займатися розробкою власних ДВС і довірилася іменитим постачальникам з Японії. У даного рішення було два основних позитивних моменти:

близько 10 років тому споживачі більше довіряли таким брендам як Mitsubishi або Toyota ніж маловідомому TEU;
покупка сторонніх агрегатів звільняє виробника від необхідності власних розробок, що дозволяє тримати свої товари в нижньому ціновому сегменті.

Саме завдяки цьому хитрому ходу навантажувачі TEU отримали світове визнання та величезну популярність по всій Азії, а тепер і світу.

навантажувачі TEU в Англії

2018 рік для компанії став особливо успішним. Виробник зміцнив власні позиції на глобальному ринку і вилочні навантажувачі TEU стали реалізовуватися в Великобританії завдяки високому попиту і лояльну цінову політику. Новим дилером бренду стала компанія JD FORKTRUCKS LTD., Яка надасть клієнтам найвищий рівень сервісу і всю гаму моделей виробника.

Крім численних навантажувачів TEU, на Туманному Альбіоні буде представлена ​​профільна техніка для складів, оригінальні запчастини для спецтехніки, шини, витратні матеріали та тягові батареї для електричних навантажувачів.

Компанія TEU це найвища якість сучасних рішень, доступне навіть малому бізнесу. І підвищений попит на техніку китайського бренду у Великобританії – яскравий тому доказ.